precies goed gezegd
Geplaatst op: februari 9, 2006 Hoort bij: Uncategorized 17 reactiesTom Barman zei in zomergasten 2005 :
‘Toeval is mijn religie.
Het toeval regisseren met de volharding van een controlfreak’
ik heb die woorden meteen opgeschreven,
want ze gelden precies zo voor mij !
mooi.
__________
ook heel mooi trouwens is Pocket Revolution,
van dEUS uiteraard
the easy’ssss yessss =)
dat waren nog eens tijden, fijn dat ze nu herleefd kunnen worden !!
LikeLike
ook muziek maar dan anders; 10 jaar nadat ik voor het eerst van ze hoorde is nu dan eindelijk de debuutcd van de easy aloha’s uit. ik heb het nog niet gehoord maar ik ben nu al enthousiast.
LikeLike
tnx mate =)
LikeLike
Tom Barman (dEUS) live in De Waterput
Donderdagmiddag 23 februari verzorgt de Belgische zanger/muzikant van de Belgische popgroep dEUS een akoestisch optreden in cd-winkel De Waterput in Bergen op Zoom. Aan de vooravond van het optreden dat de groep eind februari in de Heineken Music Hall geeft zal Barman een aantal songs van de zeer succesvolle vierde cd van de groep, Pocket Revolution, solo vertolken. Die cd werd onlangs nog bekroond met drie Zamu-Awards (de Belgische Edison) en de bezoekers van De Waterput riepen de cd onlangs nog uit tot de beste van 2005!
Het optreden van Tom Barman begint vanwege tv-opnamen van het programma Raymann Is Laat voor Waterput-begrippen erg vroeg. Tussen 13.30 en 14.30 uur zal de Belgische zanger/cineast (Barman regisseerde de film Any Way The Wind Blows) in de winkel aanwezig zijn. Vanwege het exclusieve karakter van het optreden van deze superster adviseren wij u voor xc3xa9xc3xa9n keer een vrije middag te nemen of een keertje te spijbelen!!
De instore op donderdag 23 februari begint omstreeks 13.30 uur. De toegang is gratis!
LikeLike
Het is toch wel eens leuk om gelijk te krijgen ;-)?
Je hebt weer gelijk overigens!
LikeLike
inderdaad
LikeLike
EN
zoals sander het al verwoordde;
het zijn de antennes die ieder van ons heeft om op het juiste moment het toeval te onderscheppen.
die antennes dat is mijns inziens intuitie
LikeLike
hahaha
ik ga nooit een discussie aan met de intentie om gelijk te krijgen !!
het discussieren is al leuk genoeg.
we will meet in the middle %)
&
ieder zijn mening, dat is prima en daar kan ik goed mee leven!
LikeLike
Ok ok ok ok je hep gelijk Miriam! Maar ik wilde iets anders over toeval zeggen. Ik zal trouwens eerder het woord intuxc3xaftie gebruiken ipv toeval bij het ontstaan van ‘Kunst’.
LikeLike
na het bewerkte toeval komt altijd weer ‘vers’ toeval
LikeLike
ik heb ook nergens gezegd dat toeval toeval moet blijven ;), tom geloof ik ook niet
LikeLike
Maar het brood is geen toeval meer.
LikeLike
meel is meel, dat de bakker er brood van bakt verandert niks aan het beginproduct !
LikeLike
Als je toeval gaat regisseren, is het volgens mij geen toeval meer.
LikeLike
toeval is chaos, want als er geen chaos zou zijn dan zou er ook geen toeval kunnen zijn. dan was niets toevallig maar juist voorspelbaar en berekend. het zijn de antennes die ieder van ons heeft om op het juiste moment het toeval te onderscheppen. ik denk dat barman het daar over heeft. men zegt ook weleens dat inspiratie in de lucht hangt. en dat je het er uit moet plukken. dat verklaart waarom op verschillende plekken op de wereld soms vergelijkbare uitspattingen onstaan door mensen die van elkaars bestaan niet weten.
en gelukkig hebben we andere ogen. als iedereen het op dezelfde manier zou bezien dan zou het pas grijs worden.
ps eerste song van de nieuwe deus is zeker erg goed. misschien moet ik er nog een paar keer naar luisteren.
LikeLike
hm,.. toeval KAN chaos zijn , maar IS niet per defenitie altijd chaos !
ik bezie de muziek van deus dan ook met andere andere ogen dan jij, zo blijkt.
maar dat mag, sterker nog, dat is wel zo leuk =)
LikeLike
toeval is ook chaos. als je dezelfde chaos maar lang genoeg in de herhaling gooit dan word het vanzelf iets wat herkenbaar lijkt en zelfs heel schoon kan zijn. ik denk dat 99% van de kunstenmakers (mijzelf incluis) zo aan hun creaties komen. daarom vind ik het jammer dat de chaos die deus zo groot heeft gemaakt halverwege de jaren 90, nu alleen nog met een vergrootglas te vinden is.
LikeLike